O NÁS

Vítejte na stránce O nás, 

na této stránce se dozvíte více informací o našem týmu, našich partnerech a jak vznikla společnost KEC, nebo-li Kreativní Educativní Club. 

Dále zde najdete důležité dokumenty ke stažení. 

V případě jakýchkoliv dotazů anebo informací, které jste nenalezli, nás neváhejte kontaktovat. 

Daniela Vávrová, CEO

Jak to vše začalo

KEC byl založen v roce 2018 nadšeným učitelem Arnim, který si přál aktivnější přístup v poskytování angličtiny pro studenty ve škole.
Na rozdíl od současných možností veřejných škol začal KEC zapojovat zkušené a motivované rodilé mluvčí, americké,
britské a kanadské učitele, kteří by ve spolupráci se školou,rodiči a studenty pracovali na zapojení a posílení anglického kurikula.

Do roku 2020 KEC spolupracovalo s patnácti školami a více než deseti rodilými mluvčími. Daniela Vávrová, která v minulosti úspěšně vedla školní
vzdělávací a rozvojový program, nastoupila na scénu jako CEO KEC a vznikla společnost s ručením omezeným a neziskový sektor.

Díky skvělému manažerskému týmu se KEC stal důležitou součástí více než 40 škol, které fungují jak během vyučování, tak po něm. Tandemové lekce a projektové týdny se staly standardní součástí tvůrčího vzdělávacího klubu.

Zatímco pandemie donutila mnoho našich konkurentů „hodit ručník do ringu“, KEC se nevzdal a dokonce rostl, Education 4U, s.r.o. byl speciálně vytvořen, aby poskytoval online a individuální lekce F2F nejen pro děti, ale také pro dospělé a firmy, a to vše při zachování stejných hodnot KEC jako učitelů světové třídy, materiálů a služeb zákazníkům.

Pro školní vzdělávání

Už žádné dojíždění a hodiny strávené na cestě anebo čekáním na děti v autě. Naše kurzy poskytujeme ve více než 30 školách v rámci odpoledních programů a stále naši nabídku rozšiřujeme.

Pro individuální lekce

Nejefektivnější a nejrychlejší formou výuky je ta, při které se lektor věnuje pouze vám. Náplň jednotlivých lekcí se přizpůsobuje vašim požadavkům a potřebám podle vaší individuální úrovně od začátečníků po pokročilé. Od dětí předškolního věku po firemní angličtinu.

Náš tým učitelů

Angličtina s rodilým mluvčím je efektivní, zábavnou, a velice přínosnou metodou k zlepšení vašich anglických jazykových schopností. Zajímá vás, v čem angličtina s rodilým mluvčím je tak přínosná?

Když se snažíte vylepšit své anglické  dovednosti, nikdo vám nepomůže lépe, než rodilý mluvčí. Konverzace s rodilým mluvčím a aktivní používání angličtiny vám může poskytnout zcela nový pohled na anglický jazyk a naučit vás mnohem více, než jen nová slovíčka.

Důležitost řečových dovedností při výuce angličtiny je nepopiratelná. Je to ten nejinteraktivnější a nejefektivnější způsob, jak uplatnit své znalosti v praxi. S rodilým mluvčím si vylepšíte nejen slovní zásobu, ale také výslovnost, akcent, a schopnost naslouchat a rozumět svému komunikačnímu partnerovi, která je v praxi velice důležitá.

Anglicky se ve škole v dnešní době učil téměř každý. I přesto, že jste ve škole dostali nějaký úvod do výslovnosti a fonetiky, pravděpodobně jste neměli dostatečnou příležitost si výslovnost dokonale procvičit v praxi. Proto se hodně lidí bojí mluvit anglicky, i přesto, že gramatiku mají zvládnutou perfektně. Při lekcích angličtiny s rodilým mluvčím uslyšíte angličtinu opravdu tak, jak má znít, a díky tomu si můžete přízvuk i výslovnost naposlouchat a osvojit. Toto se týká nejen správné výslovnosti slov, ale také používání pomlk a intonace, která se ve výuce ve třídě často vynechává.

Neziskový sektor

KEC Kroužky, z.s. je neziskový sektor,který je součástí KEC,poskytující pomoc a podporu dětem v nouzi. Provoz neziskovky dalece přesahuje “jen” poskytování angličtiny. Nezisková organizace se zaměřuje na blaho dětí ve škole i mimo školu. Poskytujeme Buddy program ve školách, přítele, ke kterému se můžete podívat, nebo náš program na odvrácení zločinu pro mládež. Pokusíme se pomoci jakémukoliv dítěti s jakýmkoliv problémem, ať už jde o fyzické nebo emocionální pozadí. 

Angažujeme se v mnoha školách a sociálních službách. 

The Hotdog Company,  je zodpovědná za poskytování více než 90% finančních prostředků potřebných k provozování neziskové organizace. The Hotdog Company chodí na jakékoli místo, festivalové akce, food markety, aby prodávala čerstvé jídlo za dostupné ceny a tím vygenerovala dostatečné množství příjmů na podporu, kterou v těchto náročných časech, tak zoufale potřebujeme. 

Of course our non profit would never be succesfull without our private and corporate sponsors, we would like to thank everyone whom made it possible for us to collect money for children. Either as fascilitatot, business directors or event organizers. 

Důležité dokumenty