O NÁS

Vítejte na stránce O nás, 

na této stránce se dozvíte více informací o našem týmu, našich partnerech a jak vznikla společnost KEC, nebo-li Kreativní Educativní Club. 

Dále zde najdete důležité dokumenty ke stažení. 

V případě jakýchkoliv dotazů anebo informací, které jste nenalezli, nás neváhejte kontaktovat. 

Daniela Vávrová, CEO

Jak to vše začalo

KEC byl založen v roce 2018 nadšeným učitelem Arnim, který si přál aktivnější přístup v poskytování angličtiny pro studenty ve škole.
Na rozdíl od současných možností veřejných škol začal KEC zapojovat zkušené a motivované rodilé mluvčí, americké,
britské a kanadské učitele, kteří by ve spolupráci se školou,rodiči a studenty pracovali na zapojení a posílení anglického kurikula.

Do roku 2020 KEC spolupracovalo s patnácti školami a více než deseti rodilými mluvčími. Daniela Vávrová, která v minulosti úspěšně vedla školní
vzdělávací a rozvojový program, nastoupila na scénu jako CEO KEC a vznikla společnost s ručením omezeným a neziskový sektor.

Díky skvělému manažerskému týmu se KEC stal důležitou součástí více než 40 škol, které fungují jak během vyučování, tak po něm. Tandemové lekce a projektové týdny se staly standardní součástí tvůrčího vzdělávacího klubu.

Zatímco pandemie donutila mnoho našich konkurentů „hodit ručník do ringu“, KEC se nevzdal a dokonce rostl, Education 4U, s.r.o. byl speciálně vytvořen, aby poskytoval online a individuální lekce F2F nejen pro děti, ale také pro dospělé a firmy, a to vše při zachování stejných hodnot KEC jako učitelů světové třídy, materiálů a služeb zákazníkům.

Pro školní vzdělávání

Už žádné dojíždění a hodiny strávené na cestě anebo čekáním na děti v autě. Naše kurzy poskytujeme ve více než 30 školách v rámci odpoledních programů a stále naši nabídku rozšiřujeme.

Pro individuální lekce

Nejefektivnější a nejrychlejší formou výuky je ta, při které se lektor věnuje pouze vám. Náplň jednotlivých lekcí se přizpůsobuje vašim požadavkům a potřebám podle vaší individuální úrovně od začátečníků po pokročilé. Od dětí předškolního věku po firemní angličtinu.

Náš tým učitelů

Angličtina s rodilým mluvčím je efektivní, zábavnou, a velice přínosnou metodou k zlepšení vašich anglických jazykových schopností. Zajímá vás, v čem angličtina s rodilým mluvčím je tak přínosná?

Když se snažíte vylepšit své anglické  dovednosti, nikdo vám nepomůže lépe, než rodilý mluvčí. Konverzace s rodilým mluvčím a aktivní používání angličtiny vám může poskytnout zcela nový pohled na anglický jazyk a naučit vás mnohem více, než jen nová slovíčka.

Důležitost řečových dovedností při výuce angličtiny je nepopiratelná. Je to ten nejinteraktivnější a nejefektivnější způsob, jak uplatnit své znalosti v praxi. S rodilým mluvčím si vylepšíte nejen slovní zásobu, ale také výslovnost, akcent, a schopnost naslouchat a rozumět svému komunikačnímu partnerovi, která je v praxi velice důležitá.

Anglicky se ve škole v dnešní době učil téměř každý. I přesto, že jste ve škole dostali nějaký úvod do výslovnosti a fonetiky, pravděpodobně jste neměli dostatečnou příležitost si výslovnost dokonale procvičit v praxi. Proto se hodně lidí bojí mluvit anglicky, i přesto, že gramatiku mají zvládnutou perfektně. Při lekcích angličtiny s rodilým mluvčím uslyšíte angličtinu opravdu tak, jak má znít, a díky tomu si můžete přízvuk i výslovnost naposlouchat a osvojit. Toto se týká nejen správné výslovnosti slov, ale také používání pomlk a intonace, která se ve výuce ve třídě často vynechává.

Neziskový sektor

KEC Kroužky, z.s. je neziskový sektor,který je součástí KEC,poskytující pomoc a podporu dětem v nouzi. Provoz neziskovky dalece přesahuje “jen” poskytování angličtiny. Nezisková organizace se zaměřuje na blaho dětí ve škole i mimo školu. Poskytujeme Buddy program ve školách, přítele, ke kterému se můžete podívat, nebo náš program na odvrácení zločinu pro mládež. Pokusíme se pomoci jakémukoliv dítěti s jakýmkoliv problémem, ať už jde o fyzické nebo emocionální pozadí. 

Angažujeme se v mnoha školách a sociálních službách. 

Teachers Helping Children,  je zodpovědná za poskytování více než 90% finančních prostředků potřebných k provozování neziskové organizace. Teachers Helping Children chodí na jakékoli místo, festivalové akce, food markety, aby prodávala čerstvé jídlo za dostupné ceny a tím vygenerovala dostatečné množství příjmů na podporu, kterou v těchto náročných časech, tak zoufale potřebujeme. 

Naše neziskovka by nikdy nebyla úspěšná bez našich soukromých i firemních sponzorů, děkujeme všem, kteří nám umožnili vybírat peníze pro děti. Buď jako fascilitatot, obchodní ředitelé nebo organizátoři akcí.

Důležité dokumenty